O mně

Jmenuji se Mgr. Zdenka Tvrdá a profesionálně se věnuji trenérské práci ve fitness. Vedu Kurzy pro ženy a pracuji jako osobní trenérka v Big One Fitness v Brně.

Více o mně

S kulturistikou jsem začala ve 30 letech a dosáhla těchto úspěchů:

Po šestileté přestávce jsem se vrátila k závodní kariéře, kterou jsem rozšířila o novou soutěžní disciplínu - „bodyfitness“

Na Grand Prix Nutrend - 4. 6. 2005 jsem skončila druhá v kategorii bodyfitness a nominovala se na Mistroství Evropy masters v Polsku, kde jsem získala stříbrnou medaili.

V roce 2005 jsem se zúčastnila Mistrovství světa masters v kategorii bodyfitness v Budapešti, kde jsem skončila na 4. místě a v roce 2006 se zúčastnila Mistroství světa na Sicílii v téže kategorii, kde jsem jsem skončila opět na 4. místě. Na Mistrovství Evropy žen 2007 v kategorii bodyfitness v Čačaku jsem z 25 závodnic skončila na 9. místě a na Mistroství světa v Santa Suzaně v záží 2007 jsem skončila z 25 závodnic do 35 let na 11. místě.

Pravidelně každým rokem pořádám v Brně mezinárodní soutěž Grand Prix Fitness. Spolu s PhDr. Karlou Tománkovou, CSc. jsem autorkou metodického materiálu DVD - „Kondiční posilování v tělesné výchově na základních a středních školách“.