Pro začátečnice

Do fitness centra pravidelně nechodíte, případně jste v něm nikdy nebyla? Pojďme začít společně. Tento trénink je určený přesně pro vás.

O programu

První tréninky proběhnou plně pod mým dohledem. Sestavíme tréninkový plán, aby vám vyhovoval, ale zároveň vás hned na úvod neodradil.

Nemusíte se bát, že budete mít velké svaly. Pouze vytvoříme svalový korzet, díky němuž krásně vytvarujeme a zpevníme postavu podle vašich představ.

Trénink

Průběh běžného tréninku:

Rozdíl nastává, pokud budete chtít zhubnout. V tom případě budete muset i do kardiózony. Aerobní aktivita by měla trvat 30 - 45 min. a je nutné upravit také váš jídelníček, aby energetický příjem byl menší než výdej.

Trénink je možné absolvovat buď individuální formou, kdy se vám budu osobně věnovat po celý čas tréninku a trénink postavím kompletně vám na míru, a nebo formou kurzů, tedy ve skupince 5 - 10 žen se stejným tréninkovým plánem.

Motivace

Motivace je při cvičení důležítá. Jak se tedy motivovat?

Rada první

Podstupte komplexní vyšetření přístrojem INbody. Tento přístroj je dnes nedílnou součástí fitcenter a ukáže vám z čeho se vaše tělo skládá. Kolik máte podílu tuku, svalstva a vody v těle, upozorní na nedostatek minerálů a stanoví a doporučí kalorickou hodnotu na den. Což je krásná motivace, aby vám opětovný test za měsíc dopadl lépe!

Rada druhá

Neváhejte a vyfoťte se v plavkách před tím, než se rozhodnete se sebou něco udělat. Fotku si dejte na lednici, aby vás upozornila zejména večer, že nemáte lednici otevírat! Pokud dodržíte mé pokyny, určitě vás potěší po měsíci pravidelného cvičení alespoň změna tvaru postavy. Popřípadě můžete vedle přidat novou fotografii a sledovat svojí změnu v průběhu času!

Rada třetí

Najděte si svůj vzor. Zaměřte se na partii, kterou byste chtěla mít stejnou nebo podobnou třeba jako já (zadek). Po čas cvičení budete mít svůj cíl před očima a dovede vás k lepším výsledkům, vytrvalosti a ve finále i k udržení výsledku!

Pro začátečnice

Více o programu

Pro pokročilé

Více o programu

Pro pro zkušené

Více o programu

Vlastní cesta

Více o programu

Úvod O mněFotogaleriePro začátečnice Pro pokročilé Pro zkušené Vlastní cesta Články Kontakt Akce

Zdena Tvrdá Facebook